אזהרה

האמת? אנחנו לא רוצים שתכנסו לכאן, אלא אם אתם צריכים. ו"צריכים", זה אומר שאתם או היקרים לכם עומדים לצאת למסע הפרידה.
ריכזנו כאן מידע מהותי שיעזור לכם להיפרד כמו שאתם רוצים, כמו שחשוב לכם, כמו שמגיע לכם. מבירוקרטיות וטופסולוגיות ועד המילים האחרונות שתרצו להשאיר.

MENUMENU
15

זוייב מריה

סיימתי טיפולים!

עדן בריל

סיימתי טיפולים!

ורד יוהל

סיימתי טיפולים!

טל ברוך

סיימתי טיפולים!

יובל

סיימתי טיפולים!

גלית גולן

סיימתי טיפולים!

ידידיה רוזנברג

סיימתי טיפולים!

סלי

סיימתי טיפולים!

אורן אנצו

סיימתי טיפולים!

רועי סמוכיאן

סיימתי טיפולים!

אסף

סיימתי טיפולים!

אייל יונגר

סיימתי טיפולים!

מאיה

סיימתי טיפולים!

לירן

סיימתי טיפולים!

רעות

סיימתי טיפולים!

סיימת טיפולים?

סיימת טיפולים? צלצל בפעמון!

העלאת תמונה

חוכמת המסורטנים

מערכת חלאס | פברואר 3, 2019

תזיזו ת'עכוז

אוקי סבבה. רוב הזמן אתם בטיפולים, בשאר אתם נחים. בין לבין אתם מנסים לשמור על שיגרה או עסוקים במחשבות שגם מעייפות וגם מכניסות למוד פחות מגניב. עדיין… אתם יכולים לשלב פעילות גופנית מתונה שתשפר לכם את המצב רוח (מוכח! אנדורפינים וזה…), שתעזור לגוף להתמודד עם כל הכיף שקורה לו, שתנקה לכם את הראש ואפילו תסדר לכם זמן איכות עם חבר, חברה או קרוב משפחה. כל כך הרבה יתרונות, בחצי שעה של תנועה. לא תקחו?

אז עכשיו כשהסכמנו שמתחילים, נשאר רק לבחור מה ואיך. מסורטני חלאס סיפרו מה עובד להם, אנחנו רק ריכזנו את הכל שיהיה לכם נוח:

שדרגו את היומיום

נגיד שממש ממש אין לכם את החצי שעה ביום לפעילות גופנית. אוקי, אז את מה שיש לעשות – תעשו אחרת. יש לכם סידורים? תשאירו את הרכב בחנייה, אל תטעינו את הרב קו ופשוט תעשו הכל ברגל. צריכים לעלות כמה קומות? וותרו על המעלית. הוזמנתם לאירוע? מסיבה? טוסו לרחבת הריקודים ותרקדו קצת. תקועים במחלקה? קחו את עמוד האינפוזיה לטיול במסדרון ואם אפשר – צאו איתו קצת לאוויר. פטנט!

הליכה

הספורט הכי פשוט, הכי זמין, הכי נגיש. חצי שעה בבוקר כשעוד שקט, או חצי שעה עם השקיעה. לבד או עם אוזניות או עם חבר. פשוט ללכת. בזמן שיש לכם. אל תשאלו יותר מידי שאלות – פשוט צאו.

קחו חבר

קשה לכם להוציא את עצמכם לפעילות לבד? תרתמו חבר או בן משפחה לעניין. תחליטו על יעד ריאלי של 3 פעמים בשבוע ותפילו את האחריות לביצוע עליו או עליה. תבחרו ביחד את מה שאתם אוהבים לעשות ותרוויחו גם זמן איכות, גם חוויות משותפות חדשות וגם פעילות. והחבר הזה יכול גם להיות הולך על 4… סתם רעיון.

פשוט תעשו את זה

כן, בדיוק כמו הסלוגן של מותג הספורט המוכר… תבחרו את מה שהכי מדליק אתכם – הליכה, ריצה, פילאטיס, יוגה, שחייה, סוסים, משחק כדור, ריקוד… תעלו על בגדי ספורט ולכו על זה. הכל כמובן תוך כדי הקשבה מלאה לגוף. תעשו מה שאפשר, במתינות, בהדרגה, אבל תעשו.

אינטימי או קבוצתי

יש כאלה שזקוקים לתחושת מחויבות – או למאמן או לקבוצה. תיעזרו בפייסבוק או בגוגל וחפשו, לפי העדפה שלכם, קבוצות שמתאמנות באופן קבוע או מאמן אישי באיזור המגורים שלכם. יש משהו במחויבות הזאת לאדם נוסף (שגם משלמים לו) או לקבוצה שלמה (שמתגבשת מאימון לאימון) שעוזר לנו להוציא את עצמנו מהבית. וזה גם הרבה יותר כיף ביחד. אל תשכחו כמובן לעדכן את המאמן במצבכם הבריאותי על מנת שידאג לבנות לכם תכנית אימונים מותאמת.

יאללה, הלכנו להעלות דופק.

יש לכם טיפים נוספים? שכחנו משהו? אתם רוצים להוסיף? תכתבו לנו כאן למטה

כתבות נוספות בנושא

הסרטן שתקע אותי

יוני 3, 2019

בכל יום 10 צעירים מאובחנים בסרטן ואז נתקעים להם החיים. בשחרור מצה"ל, בלימודי התואר, בשיא הקרייריה, לפני...

מוח כימו

מרץ 14, 2019

הרה? לא. בכימו? אה… אם אתם כבר אחרי, ואם אתם רגע לפני וודאי שמעתם על המונח Chemo...

לחבר שלי יש סרטן

מרץ 14, 2019

"החכמת" הזה מוקדש בעיקרו (אבל לא רק) דווקא לחברים שלנו (ואם אתם חברים, תעבירו להם כדי שידעו...