אזהרה

האמת? אנחנו לא רוצים שתכנסו לכאן, אלא אם אתם צריכים. ו”צריכים”, זה אומר שאתם או היקרים לכם עומדים לצאת למסע הפרידה.
ריכזנו כאן מידע מהותי שיעזור לכם להיפרד כמו שאתם רוצים, כמו שחשוב לכם, כמו שמגיע לכם. מבירוקרטיות וטופסולוגיות ועד המילים האחרונות שתרצו להשאיר.

MENUMENU
1

רעות

סיימתי טיפולים!

סיימת טיפולים?

סיימת טיפולים? צלצל בפעמון!

העלאת תמונה

חוכמת המסורטנים

שיער חדש | 2019 ,31 ינואר

שיער חדש

מכירים את תמונות ה”לפני” ו”אחרי”? אז קבלו את התמונה הבאה: לפני הסרטן אתם עם שיער רך, חלק ושופע. ואחרי? משהו בין אפרו לפודל. וזה עוד לפני שדיברנו על הצבע….

מה נסגר???

אז כרגיל, הבשורות הטובות – אתם לא לבד. מסורטנים רבים מדווחים על שינויים בצמיחת השיער אחרי טיפולים כימותרפיים. שינוי בסוג השיער (נגיד מחלק למתולתל), שינוי בעובי, שינוי במרקם ואפילו שינוי בצבע. מה עושים עם זה? קבלו עצות ממסורטנים שגדל להם 😉

לגדל לגזור לגדל

מסורטנים מדווחים וממליצים לתת לשיער לגדול ואז לספר אותו פעם פעמיים עד שהוא חוזר לגדול בריא כמו לפני המחלה. יש כאלה שנתנו לו ממש לגדול ויש כאלה שכבר באמצע גילחו שוב ונתנו לו לצמוח. כנראה שאין נוסחא מנצחת, חוץ מהעבודה שצריך לתת לשיער, כמו לעוד כמה חלקים בגוף, להתחדש לאט לאט.

שמפואים מן הטבע

מוכנים? קבלו: שמענו על שמפו ללא מלח, שטיפת השיער אחרי החפיפה עם מים וחומץ תפוחים, מיי אורז (משרים אורז במים כל הלילה ומשתמשים במים שלו בבוקר), שמן קוקוס אמיתי, שמן קיק וגם תערובת של שמן זית, אלוורה, שמן קיק ושמן קוקוס. מה יעבוד לכם? אם לא תנסו לא תדעו…

צבע ללא כימיקלים

אם השיער שגדל שינה צבעו, וזה ממש מפריע לכם, תוכלו לצבוע את השיער. רק שימו לב להשתמש בצבעים ללא כימיקלים: בלי אמוניה ובלי חמצן.

כתבות נוספות בנושא

לספר או לא לספר ואיך?

איך אנחנו אומרים תמיד? סרטן זה חרא! הוא תמיד מגיע באמצע החיים, הוא תמיד טורף את כל...

תזיזו ת’עכוז

February 3, 2019

אוקי סבבה. רוב הזמן אתם בטיפולים, בשאר אתם נחים. בין לבין אתם מנסים לשמור על שיגרה או...

10 דברים שחייבים להספיק לפני הטיפולים

February 3, 2019

בין האבחנה לטיפול הראשון, יש לכם חלון זמן קצר ודחוס, שאתם חייבים להספיק בו הרבה דברים. קצת...