הצהרת נגישות

"חלאסרטן" הוא מיזם חברתי בליבו פועמת קהילה, המחברת צעירים חולים ומחלימים מסרטן, ומהווה רשת תמיכה לכל תחומי החיים הנפגעים כתוצאה מהמחלה – בדידות, זוגיות, פוריות, קריירה, עצמאות כלכלית, הורות צעירה, וכו'. בנוסף משמש כחממת יוזמות לשירותים ייחודיים עבור מחלימים, כמקור מידע וידע, ומוביל את השינוי במערכת הממשל ובבתי החולים להתאמת התמיכה והטיפול.

מרבית הפעילות שלנו מתקיימת ברשת ככה שאם יש מישהו שמבין מוגבלויות זה אנחנו. כאן אנחנו מצהירים כי האתר של "חלאסרטן" נבנה בהתאם לכל הצרכים של בעלי מוגבלויות ומאפשר נגישות לכל חולה סרטן, מלווה, בן משפחה וסקרנים אחרים, לגלוש בו בצורה הנוחה ביותר, בהתאם למגבלותיו.

כשאנחנו עושים משהו אנחנו הולכים עם זה עד הסוף, וגם בנושא הנגישות דאגנו לעמוד בכל תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשע"ג 2013) ובהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA.

עזרו לנו לעזור לכם
אנחנו עושים את מיטב המאמצים כדי לוודא שהאתר יעמוד ברמת הנגישות הגבוהה ביותר, אז אם נתקלתם בתקלה בנושא נגישות או שיש לכם רעיון איך אנחנו יכולים להשתפר, דברו איתנו. לשמור בבטן עושה אולקוס.

אפשר ליצור איתנו קשר בטופס יצירת קשר או במייל [email protected]

ויש לנו גם שם של בן אדם שאשכרה יענה לכם אם תרצו לדבר עם בן אדם. שני אדלשטיין היא רכזת הנגישות שלנו ואפשר להשיג אותה במספר 03-7318525 או במייל [email protected]

תאריך עדכון אחרון 07.04.2019