אזהרה

האמת? אנחנו לא רוצים שתכנסו לכאן, אלא אם אתם צריכים. ו”צריכים”, זה אומר שאתם או היקרים לכם עומדים לצאת למסע הפרידה.
ריכזנו כאן מידע מהותי שיעזור לכם להיפרד כמו שאתם רוצים, כמו שחשוב לכם, כמו שמגיע לכם. מבירוקרטיות וטופסולוגיות ועד המילים האחרונות שתרצו להשאיר.

MENUMENU
1

רעות

סיימתי טיפולים!

סיימת טיפולים?

סיימת טיפולים? צלצל בפעמון!

העלאת תמונה

אם הסרטן לא יהרוג אותנו, יש מצב טוב שהבירוקרטיה כן. מצחיק, אבל גם קצת עצוב. העניין הוא שיש לא מעט הטבות ויש גם לא מעט זכאויות שמגיעות לחולים צעירים. איכשהו, אף אחד לא טורח לספר שמגיע לך החזר פה והטבה שם, אלא אם שאלת. אבל לך תדע מה לשאול… אז הנה, כאן מרוכזים כל הדברים שמגיעים לך, כל מה שצריך לדעת, כל מה שיכול לעזור.

חיפשת משהו ולא מצאת? זה הזמן לדבר איתנו.

אני צריך לדעת מה מגיע לי

טיפולי שיניים לחולים אונקולוגיים

הנה אנחנו אומרים לכם את זה קודם: טיפולים כימותרפיים והקרנות עלולים לפגוע לכם בשיניים. אבל טיפול מקדים...

זכויות לסטודנטים

תמיד יש איזו תחושה באוויר, שבלי תואר או איזו תעודה – אנחנו לא שווים כלום ואז מגיעים החיים עצמם, ומלמדים אותנו יותר שיעורים גדולים יותר מכל אקדמיה.

ייעוץ משפטי

אף אחד לא מעמיד אתכם לדין אלא נהפוכו. אנחנו רוצים לנסות ולעזור לכם איפה שאפשר אבל כרגיל הכל קשור לבירוקרטיות וועדות וכל הכיף הזה, וגם לשם צריך לבוא מוכנים.

קצבאות

יש המון דרכים, הטבות, קצבאות ומוסדות שניצבים לעזרת חולי סרטן וכאן ריכזנו לכם את כל מה שקשור לקצבאות בביטוח הלאומי הרלוונטיות לחולים צעירים.

זכויות במקום העבודה

לא מספיק שצריך להתמודד עם עצמכם, עם המשפחה ועם החברים – אתם אמורים לנסות לשמור על מקום העבודה שלכם כאי של נורמליות, של שפיות ושל בריאות. כשאתם חולים בסרטן, זה הופך להיות קצת יותר מורכב. אז מה מגיע לכם? מה אסור בשום פנים ואופן לדרוש מכם או לעשות לכם? ולמה זכאים בני המשפחה המסייעים ומלווים אתכם בתהליך?

הטבות בקופות החולים

המדינה קופות החולים בארץ נותנות לא מעט הטבות לחולים אונקולוגים כמו החזרי נסיעות לטיפולים רפואיים, פטורים מאגרות והשתתפות עצמית, סיוע ברכישת ציוד רפואי ואפילו רכישת פאות. ריכזנו כאן מידע בסיסי על איך הדברים עובדים ומה מגיע לכם, כדי שתגיעו מוכנים.