למידע רלוונטי לכם - בחרו:

אודות חלאסרטן

 

חלאסרטן – מידע מקיף למתמודדים צעירים עם סרטן, ולבני משפחותיהם

סרטן הוא טוטאלי, שתלטן, והוא שולח זרועות לכל תחומי החיים. למצב הרוח, לסדר היום, לשולחן האוכל, לחשבון הבנק, לזוגיות, לרמות האנרגיה ולתחומי העניין בחיים. בשיחה אחת עם הרופאה או הרופא – נדמה שהחיים מתנפצים לרסיסים קטנים והקרקע נשמטת תחתנו. מתמודדים צעירים עם סרטן חווים את התחושה הזו באופן ייחודי. הם כבר אינם ילדים עטופים ועדיין לא מבוגרים מבוססים. המחלה תופסת אותם תלויים בין שני העולמות. חלאסרטן הוא האתר הראשון בישראל המיועד לחולי סרטן צעירים ובני משפחותיהם. כאן ריכזנו עבורכם מידע רחב מכל תחומי החיים, מידע שנועד לסייע למתמודדים באיסוף השברים, צעד אחר צעד. קהילת חלאסרטן מספקת מעגלים של תמיכה, הזדהות, השראה,חברות ורצון טוב, ואנו מאמינים שבכוח המשלב אנושיות, מידע וניסיון נוכל לשנות את תרבות הטיפול בסרטן, ולהעצים את כוחותיהם של המתמודדים הצעירים עם המחלה.

 

מכיוון שההתמודדות היא טוטאלית, עשינו מאמץ רב ליצור אתר מקיף וכולל, בו מרוכז מידע עדכני ומגוון בנושאים המרכזיים הקשורים להתמודדות היומיומית עם הסרטן. האתר הוא גם שער לקהילה פעילה של אנשים שאתגר אחד מחבר ביניהם. קבוצת הפייסבוק של חלאסרטן מאפשרת לחלוק, לשאול, להקשיב, להתייעץ, לשמוע ולהשמיע את קולכם.
המידע באתר חלאסרטן נועד לסייע בהתמודדות בתחומים המרכזיים של החיים – תזונה ובריאות, רפואה משולבת (אינטגרטיבית), זוגיות ומיניות, לימודים ועבודה. בנוסף, תמצאו באתר שפע של מידע המרחיב את הדעת ומעורר השראה – ספרים, סרטים ועוד.

 

היוזמה להקמת חלאסרטן נולדה ממרכז טל לרפואה אונקולוגית אינטגרטיבית הפועל כיום במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. מרכז טל הוקם על ידי משפחתה של טל יעקובסון ז"ל, סטודנטית לרפואה סינית ואקטיביסטית בעשייה למען הזולת. טל חלתה בסרטן במהלך לימודיה, ונפטרה בשנת 2009 כשהיא בת 26. מרכז טל הוקם על מנת להוביל שינוי בתרבות הטיפול בסרטן – שינוי שעיקרו לשלב בין רפואה טבעית ומשלימה המבוססת מחקר מדעי וקליני עם יכולותיה של הרפואה המערבית לכדי רפואה אחת. במרכז ניתנים טיפולים המתואמים עם האונקולוג המטפל ומשולבים עם הטיפולים הקונבנציונליים. מטרת הטיפולים הינה לחזק את המטופל, לתמוך בו ולחזק את המערכת החיסונית של גופו ולהפחית את תופעות הלוואי של הטיפולים האנטי-סרטניים. המרכז מקיים מחקרים קליניים פורצי דרך בנושא השימוש בצמחי מרפא, בתזונה ובהומאופתיה.

 

העוסקים במלאכה:

מידענות: שרון פתיר כהן

כתיבה: חנן ברקאי 100 ימים

עיצוב: מיכל לוי עיצוב גרפי

ניהול קהילה: מיה זיו

פיתוח אסטרטגיה וניהול פרויקט: עדי מוג'ה ייעוץ שיווקי

תכנון הקמה, פיתוח וקידום האתר: אנובה טכנולוגיות בע"מ

ע' ניהול פרויקט : שני אדלשטיין , מרכז טל

היגוי ויוזמה: שירה קופרמן, מנכ"לית מרכז טל

 

הקמת האתר התאפשרה בזכות תרומתה של חברת MSD

 

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך