למידע רלוונטי לכם - בחרו:

סרטן זה חרא. וסרטן כשאתה צעיר – זה ממש חרא.
לכן, אנחנו לא באמת שמחים שהגעת לאתר שלנו, אבל כנראה שיש לך סיבה. אז שלום, הגעת לחלאסרטן - המקום בו מרוכז, לראשונה בישראל, כל המידע שיכול לעניין אותך באופן אישי. כי הסרטן, כמו שבוודאי גילית, הופך את החיים. את כל החיים: שיחה אחת עם הרופא - והכל משתנה: כסף, זכויות, עבודה, לימודים, זוגיות, חברים - הכל.
אז מה עכשיו? קודם כל, לחשוב מה מעסיק אותך, לסנן את המידע המפורט שיש כאן בעזרת סרגל הסינון, ולנווט את המידע שרלוונטי לך כרגע. ניכנס יחד לפרטים ולצרכים שלך, כאן ועכשיו. תכל'ס – יש הרבה הטבות, זכויות, הנחות והקלות שמגיעות לך, במרבית תחומי החיים. ריכזנו כאן עבורך את כל המידע הזמין, ברמת הפירוט הגבוהה ביותר. הנה, הכל לפניך: מה הזכויות שלך במקום העבודה, מה מגיע לך מביטוח לאומי וממס הכנסה, מהן הזכויות שאפשר לקבל בקופת חולים או באוניברסיטה, איפה אפשר לעצור ולקחת הפסקה מהמירוץ ומהלחץ, וחשוב לא פחות – איפה אפשר למצוא אנשים במצב דומה ומטופלים שהחלימו ולדבר איתם.

עצה משפטית
ייעוץ לפני וועדה רפואית

מרכזי יד מכוונת

מרכזי יד מכוונת של המוסד לביטוח לאומי מעניקים למבוטחים ייעוץ והכוונה בחינם לקראת ועדות רפואיות בנושאי נכות. המרכז מייסודו של הביטוח הלאומי ומופעל כיום על ידי חברה פרטית, "פמי פרימיום".

למרכז "יד מכוונת" לחצו כאן

למרכז "יד מכוונת" בצפון ובדרום לחצו כאן

סיוע משפטי

האגף לסיוע משפטי

סיוע משפטי לכל אזרח המבקש לערער על החלטת הביטוח הלאומי, בבית דין לעבודה. השירות ניתן מטעם האגף לסיוע משפטי במשרד המשפטים וכולל בין השאר, ייעוץ משפטי ועריכת מסמכים משפטיים, ייצוג בפני בית דין לעבודה, תשלום ההוצאות הכרוכות במתן השירות המשפטי.

אחת מתשע – ייעוץ משפטי

בתקופת ההתמודדות עם סרטן השד והטיפולים צפויה ירידה בכושר תפקודך היומיומי, הן בעבודתך המקצועית והן בתפקידייך בבית. חשוב שתדעי מהן הזכויות המגיעות לך, למה את זכאית בקופת החולים, אילו החזרי הוצאות מגיעים לך.

ביטוח לאומי - הגבלת שכר טרחה

הגבלת שכר טרחה עבור סיוע משפטי או אחר בהתקשרות מול ביטוח לאומי. ההגבלות הן על שכר  טרחה עבור כל סוג של סיוע או ייצוג: סיוע שניתן על ידי חברות למיצוי זכויות, רואי חשבון ויועצי מס, וייצוג על ידי עורכי דין. בנוסף, תשלום שכר טרחה מותנה בהצלחת התביעה.

שי"ל (שירות ייעוץ לאזרח)

 יחידה במשרד הרווחה, שהוקמה במטרה לסייע במתן ייעוץ והכוונה בנושאי זכויות האזרח וחובותיו, והשירותים הניתנים לו השירות ניתן בחינם, על ידי יועצים מנוסים הפועלים בהתנדבות. הייעוץ, הכולל סיוע משפטי, בנושאים הבאים: ביטוח לאומי | תעסוקה וזכויות עובדים | הכשרה מקצועית ושילוב בתעסוקה | בריאות ומחלות  | שיקום וזכויות נכים | שירותי רווחה | מיסים ואגרות | מילוי טפסים ועוד

עמותת "ידיד"

עמותת "ידיד", עמותה ארצית, המספקת סיוע משפטי, ללא תשלום, מעורכי-דין לאזרחים שאינם זכאים לסיוע משפטי מגורם ממלכתי. תחומי הייעוץ: הוצאה לפועל, דיור ציבורי, משכנתאות, צרכנות, תשלומי ארנונה, חשמל ומים. ניתוקי חשמל עקב אי-תשלום, ביטוח לאומי, חובות וקשיים כלכליים, דיני עבודה, גישור בקהילה.

פרובונו

פרובונו - ארגון המספק יעוץ חינם באמצעות עורכי דין מתנדבים בכל תחומי המשפט.

שכר מצווה

 פרויקט סיוע משפטי למעוטי יכולת, מטעם לשכת עורכי הדין בישראל. במסגרת התוכנית ניתן סיוע משפטי בתחומים אזרחיים באמצעות למעלה מ- 2,000 עורכות ועורכי דין מתנדבים

פרויקט "הל"ב במשפט"

פרויקט "הל"ב במשפט", מיסודה של התנועה למלחמה בעוני בישראל (ע.ר.), נוסד בשנת 1994 כזרוע המשפטית של התנועה, וגדל להיות הפרויקט ההתנדבותי-משפטי הגדול בישראל. במסגרת הפרויקט מעניקים המתנדבים סיוע משפטי בחינם לעשרות אלפי נזקקים ברחבי הארץ, במטרה לגשר על פערי הידע והנגישות של אוכלוסיות מוחלשות לעולם המשפטי, ולאפשר לאותם פונים לממש את

כספי סרור ושות' עורכי דין

למעלה משלושים שנה אנחנו עוסקים אך ורק בייצוג נפגעי רשלנות רפואית, והתשוקה שלנו להצליח עבור לקוחותינו לא השתנתה מאז ועד היום. אם יש לך תביעת רשלנות רפואית ראויה אנחנו נלך אתך יד ביד, באש ובמים, עד להפקת פיצוי מרבי. אם אין לך תביעה כזו – לא נבזבז לך את הזמן ואת הכסף, ולא נפגע שלא לצורך במערכות הרפואיות.

קרן דולב לצדק רפואי

קרן דולב לצדק רפואי, עמותה הפועלת למען תיקון וקידום של מערכת הבריאות בישראל על ידי סיוע משפטי לפרט, אשר זכותו על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי נפגעה או קופחה;

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך