אזהרה

האמת? אנחנו לא רוצים שתכנסו לכאן, אלא אם אתם צריכים. ו"צריכים", זה אומר שאתם או היקרים לכם עומדים לצאת למסע הפרידה.
ריכזנו כאן מידע מהותי שיעזור לכם להיפרד כמו שאתם רוצים, כמו שחשוב לכם, כמו שמגיע לכם. מבירוקרטיות וטופסולוגיות ועד המילים האחרונות שתרצו להשאיר.

MENUMENU
1

רעות

סיימתי טיפולים!

סיימת טיפולים?

סיימת טיפולים? צלצל בפעמון!

העלאת תמונה

סיפורים אישיים

חיית המחמד של אבא | ינואר 25, 2019

חיית המחמד של אבא

לאבא שלי יש חיית מחמד, כמעט שנה שהוא מחזיק אותה איתו כל הזמן. האמת אני לא מאמין עד עכשיו, חשבתי שזו בדיחה כשאחותי סיפרה לי את זה לראשונה.

כמעט בכל יום אני הולך לטייל עם אבא, גם אם אנחנו לא רוצים, החיית מחמד שלו באה איתנו, פעם אחת ניסיתי לומר לה בעדינות שלא תבוא, כי לפעמים זה לא מתאים, רציתי להיות עם אבא לבד לספר לו שיש לי חברה חדשה, גם ככה בין העבודה ללימודים אין לי הרבה זמן עם אבא שלי. אבל חיית המחמד שלו בשלה, תמיד אחריו לכל מקום.

לפעמים אני מסתכל מהצד ורואה איך היא, החיית מחמד של אבא שלי, גורמת לו להיות עצוב, לפעמים הוא גם בוכה בגללה, קם באמצע הלילה כי היא מפריעה לו ברציפות השינה, מוציאה לו את החשק לאכול וכשאני מגיע לבקר אותו היא מפריעה לו ליהנות איתי.

אבא שלי הוא האיש הכי חזק בעולם, תמיד הסתכלתי עליו בהערצה, רציתי להיות כמוהו כשאהיה גדול, מוקף תמיד בהמון אנשים, נלחם ומשיג כל מה שצריך. כבר תקופה ארוכה שלאבא שלי אין כוחות לעשות דברים שהוא היה עושה בעבר, אחרים יכולים להגיד שזה הגיל אבל אני חושב שזה בגלל חיית המחמד, את כל הזמן שלו הוא מבזבז בגללה, כשהיא בסביבה.

לפעמים אני טיפש שלא מבין את העולם וחושב שזה קל לוותר על חיית המחמד, בשבילי זה כל כך פשוט לשחרר אותה לחלל העולם, כי למה אנחנו צריכים אותה אם היא לא תורמת שום דבר. נכון שהיא לא כבדה במיוחד והאוכל והשתייה שהיא צורכת זה לא העניין אבל נראה לי טיפשי להחזיק אותה אם היא לא תורמת דבר, ולפי מה שאומרים היא גם הורסת את הסביבה.

אני זוכר שהייתי יותר קטן אבא הביא הבייתה כלב כחיית מחמד, קראנו לו "בוני" לפני שהוא נעלם. אחריו ניסינו שוב חיית מחמד- היו דגים, ארנבות ואבא אפילו הביא לניני אחותי הגדולה אפרוחים מתנה כשהיא הייתה בגן. אבל חיית המחמד של אבא קצת שונה מהשאר, אותה יותר קשה לגרש והאמת שגם אם ממש מתאמצים, זה לא קל.

לחיית המחמד של אבא שלי קוראים "סרטן" והיא מתגוררת אצלו בלבלב. לא מזמן שעשיתי עם אבא וחיית המחמד שלו סיבוב בגינה הבטחתי לו בסוד שרק הוא ישמע שבקרוב נחזור לטייל לבד בלי שתפריע לנו חיית המחמד.

אחרי שנה של טיולים עם חיית המחמד, אבא שלי התעייף והחליט שהגיע הזמן לעצור, הגיע הזמן להפסיק את המלחמה ורק לנוח.

אבא, את הטיול שהבטחתי לך עוד נעשה, עד שזה יגיע תנוח, תשב בלי דאגות ותסתכל עליי ממשיך באותה הדרך שלך. כשיגיע הזמן מבטיח לך שנמשיך לטייל, אבל הפעם בלי חיות לא רצויות. כי חלאס סרטן!

אוהב אותך אבא!

כתבות נוספות בנושא

סיפור מבפנים

מרץ 14, 2019

היי אלופות ואלופים, אני מיה כץ גולן, אמא ל-3 ילדים בוגרים ו"בוגרת" סרטן בלוטת תריס, גרורתי לעמוד...

לא מוותרת על החלום

מרץ 14, 2019

ה-6.2.18 היה היום הכי הזוי, מאושר, מוזר, שמח וקשה שקרה לי בחיים. בבוקר אותו יום קיבלתי ליטוף...

הסרטן המעורר שלי

מרץ 14, 2019

לפני חמש וחצי שנים בערך, בגיל 36, לקראת סוף ההריון השלישי, גיליתי אותו. מיששתי אותו במקלחת. גוש...