למידע רלוונטי לכם - בחרו:

סרטן זה חרא. וסרטן כשאתה צעיר – זה ממש חרא.
לכן, אנחנו לא באמת שמחים שהגעת לאתר שלנו, אבל כנראה שיש לך סיבה. אז שלום, הגעת לחלאסרטן - המקום בו מרוכז, לראשונה בישראל, כל המידע שיכול לעניין אותך באופן אישי. כי הסרטן, כמו שבוודאי גילית, הופך את החיים. את כל החיים: שיחה אחת עם הרופא - והכל משתנה: כסף, זכויות, עבודה, לימודים, זוגיות, חברים - הכל.
אז מה עכשיו? קודם כל, לחשוב מה מעסיק אותך, לסנן את המידע המפורט שיש כאן בעזרת סרגל הסינון, ולנווט את המידע שרלוונטי לך כרגע. ניכנס יחד לפרטים ולצרכים שלך, כאן ועכשיו. תכל'ס – יש הרבה הטבות, זכויות, הנחות והקלות שמגיעות לך, במרבית תחומי החיים. ריכזנו כאן עבורך את כל המידע הזמין, ברמת הפירוט הגבוהה ביותר. הנה, הכל לפניך: מה הזכויות שלך במקום העבודה, מה מגיע לך מביטוח לאומי וממס הכנסה, מהן הזכויות שאפשר לקבל בקופת חולים או באוניברסיטה, איפה אפשר לעצור ולקחת הפסקה מהמירוץ ומהלחץ, וחשוב לא פחות – איפה אפשר למצוא אנשים במצב דומה ומטופלים שהחלימו ולדבר איתם.

הפסקה
פעילויות

האגודה למלחמה בסרטן - להראות טוב, להרגיש טוב

במסגרת פעילות "להיראות טוב, להרגיש טוב יותר", האגודה למלחמה בסרטן מעבירה סדנאות טיפול, טיפוח ויופי למטופלי סרטן במרכזים רפואיים ברחבי הארץ. השירות ניתן ללא תשלום

האגודה למלחמה בסרטן- קבוצת בוגרים צעירים

סדנאות ליווי למחלימים מסרטן, להתמודדות לאחר מחלה. מטרת הסדנאות להוביל לשיפור באיכות החיים, חזרה לפעילות חברתית וניהול אורח חיים בריא.

הקבוצה מיועדת לצעירים וצעירות, רווקים ורווקות בגילאי 18-30, שחלו בסרטן בתקופת גיל זו והחלימו או נמצאים לקראת סוף טיפול. לקישור באתר האגודה.

למידע על הפעילויות במרכזי התמיכה של האגודה:גבעתיים,אזור השרון,חיפה,אזור הצפון,באר שבע,אזור הדרום וירושלים

 

מרכזי תמיכה חזקים ביחד

מרכזי התמיכה 'חזקים ביחד' של האגודה למלחמה בסרטן ברחבי הארץ מציעים תמיכה רגשית וחברתית כדי לסייע לחולים ומחלימים ובני משפחותיכם במאבק בסרטן. כל הפעילויות מתקיימות ללא תשלום.
הפעילויות כוללות: קבוצות תמיכה והעצמה לחולים ולבני המשפחה, סדנאות בתחומי אמנות, טבע, תזונה, אימון אישי (קואצ'ינג), פעילות גופנית כגון יוגה, פלדנקרייז, צ'י קונג ופילאטיס, הרצאות ומפגשים.

תכנית שחר

      מציעה למחלימים מסרטן מסגרת של תמיכה והעצמה אישית. התכנית כוללת עבודה אישית וצוותית בנושאים כגון: חוסן והעצמה אישית, תכניות אימון, הקניית הרגלים בתזונה נכונה ופעילות גופנית. התוכניות מיועדות למחלימים,  מטופלים, מלווים ובני משפחה וכן לצוותים רפואיים וסיעודיים.

"אימהות-בנות"

בית נתן מציע מפגשים חווייתיים שמטרתם לתמוך בנשים צעירות שמתמודדות עם אובדן כתוצאה ממחלה קשה. אימהות-בנות הינה תכנית לאימהות, שנלחמות במחלת הסרטן ולבנותיהן. התכנית מאפשרת זמן איכות וקירבה ייחודיים לחברת נשים.

"בנות שמחה חיה"

בנות שמחה חיה מיועד לנשים ולנערות צעירות אשר חוו אובדן של אחד מהוריהם. התכנית מציעה בילוי נשי חברתי" והשתתפות בסדנאות יצירה חווייתיות. הסדנאות עוסקות בהעצמה אישית והקניית כלים להתמודדות בהמשך הדרך.

נופש חוויתי

רפא נא

רפא נא הוא ארגון שמטרתו להנגיש נופש, בסביבה בריאה, עבור מטופלים ומבריאים מסרטן – מבוגרים וילדים. הארגון" מסייע למטופלים המתמודדים עם מחלת הסרטן ליטול פסק זמן בנופש חוויתי יחד עם בני משפחתם. כל הנופשים הינם תרומה קהילתית  של בעלי יחידות נופש, מכל רחבי הארץ.

"בית נתן"

בית נתן, בית לנשים, שמטרתו לספק תמיכה לנשים שחלו במחלה קשה ובבני משפחותיהן. הבית מציע פרויקטים מגוונים בהם" ניתן ליטול חלק. במסגרת הפעילות, בית נתן מארגן נופשים לנשים בלבד וכן לנשים ובני זוגן.

לאתר "בית נתן" לחצו כאן

לאתר "בית נתן"-ימי נופש לנשים בניר עציון לחצו כאן

לאתר "בית נתן" ימי נופש לזוגות לחצו כאן

לאתר "בית נתן"-מרגוע צימרים לזוגות

עמותת יד תמר

עמותת "יד תמר" פועלת לתמיכה במטופלי סרטן ובני משפחותיהם. חלק מפעילות העמותה מוקדש לגיבוש תכניות נופש למטופלים ובני משפחותיהם.
באתר דף הרשמה און-ליין.

קבוצת ריצה צעד קדימה

קבוצת צעד קדימה של המכון האונקולוגי באסותא רמת החייל, היא קבוצת ריצה למטופלים המתמודדים עם מחלת הסרטן. לצדם רצים בני משפחותיהם וצוות מהמכון האונקולוגי

הופעות

טקס הפתיחה של המכביה ה-20

מיקום: איצטדיון טדי, ירושלים מתי? יום חמישי 6 ביולי 2017 שעה: 20:00
קיבלנו 20 כרטיסים מהמכביה ונשמח שתהנו מהם!
להרשמה שלחו את שמות המגיעים וטלפון למייל: info@tal-center.org
לפרטים נוספים על האירוע לחצו כאן

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך