למידע רלוונטי לכם - בחרו:
חברות
שונית 27.06.2018

על ה"מתנות" שקיבלנו מהסרטן הזה אנחנו מדברים כל הזמן, כמו תופעות לוואי המעצבנות שאין לדעת עד מתי יישארו... יש את התחושה הזאת שאם עברתי את זה אז הכל קטן עליי גם להוציא תו חנית נכים, מה לא ככה? אבל בואו נדבר תכלס, יש מתנה שעוד לא דיברתי עליה ושמה בישראל היא – חברים!

יכול לעניין אתכם גם לקרוא את הבלוג של סוניה "חברות"

 

מכירים את זה שבזמן הסרטן החברים פתאום נהיים סופר עסוקים וככה הם פתאום "נעלמים"?
או שההתמודדות קשה להם או שאולי הם פוחדים שידבקו בזה.

ואז פתאום אחרי שמחלימים נשארת תחושה שאף אחד בסביבה לא באמת מבין מה קרה לך.
אז המתנה שאני רוצה לדבר עליה, היא החברים שנכנסו לחיי בזכות הסרטן.

 

את הראשונה והמדהימה הכרתי במקרה כשחיכינו בתור להיכנס לרופא. בכלל לא חשבתי שהיא פה מאותה הסיבה (זה לא היה בתור לאונקולוג לשם שינוי), דיברנו קצת, כל אחת בתורה נכנסה וככה זה התמסמס לו. חיפשנו אחת את השנייה בלי הרבה הצלחה אבל אז פתאום חלאסרטן נכנס לתמונה, תויגתי בפוסט שלה וככה מצאנו אחת את השנייה וזאת הייתה ההתחלה של חברות טובה ומכילה. תאמינו לי, היא בחורה כל כך אמיצה וחזקה!

 

את השנייה המקסימה הכרתי בפרויקט משותף, היא נכנסה, ונוצר ישר חיבור משוגע. היא ממש ממש מבינה, היא הצליחה להתמודד עם המחלה שלה בכזאת גבורה יש לה נפש חזקה! נהינו חבורה, אנחנו נפגשות, מדברות, צוחקות וכל כך מבינות אחת את השנייה.

 

השלישית שנכנסה לחיי באהבה גדולה היא חברת צוות חלאסרטן. זאת!! היא נכנסה לחיי (בכל העוצמה) בשלב ההחלמה. זה התחיל בקשקושים על ראיון בטלוויזיה ומשם נולדה חברות. היא אישה מדהימה מלאה בנתינה ואהבה גדולה. היא בנאדם שקל להיפתח אליו ואני מעריכה אותה מאוד מאוד. אומנם הכרנו בעקבות המחלה אבל החברות הזאת שנוצרה הרבה יותר חזקה!

 

זה נשמע כמו שזה נשמע, זה סוג של פוסט הכרת תודה על החברות עם הבנות החזקות והאמיצות שהכרתי במסע הזה שעברתי, אבל לכל אחת יש את המקום שלה בחיי.

 

חברות ממקום של הבנה אמיתית והכלה היא הבסיס לחברות ארוכה! אל תוותרו על להכיר חברים ששותפים לאותה סירה, כאן בחלאס או בכל פרויקט אחר, אפילו בתור לרופא, בסופו של דבר הם אלו שמבינים הכי טוב את המסע שלכם כי זה גם המסע שלהם.
(מצטערת שאני לא מזכירה שמות, זה מתוך הכבוד לשמור על פרטיותם של הבנות המדהימות!)

אוהבת אתכן מאוד חברות שלי!!!

 

יכול לעניין אותך גם לקרוא את הבלוג של שיר "החבר החדש שלי"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך