למידע רלוונטי לכם - בחרו:
בתחת שלנו
חכמת המסורטנים 27.06.2018

טחורים. עוד נושא מביך שלא מדברים עליו ואנחנו כאן כדי לפתוח ולשחרר (הבנתם מה עשינו פה?).

יכול לעניין אתכם גם לקרוא על חכמת המסורטנים "בחילות או לא להיות"

אז רגע ביאור והבהרה. טחורים. מה זה ומה הסיפור שלהם? טחורים הם כלי דם הנמצאים בחלק האחרון של המעי הגס ובפי הטבעת. לכולנו יש טחורים והם אחלה איתנו. הם בעיקר עוזרים לנו לשלוט על היציאות שלנו. הבעיה מתחילה כשהם נמתחים, מתרחבים וצונחים וזה כבר יכול לגרום לקרעים, סדקים, וכאבים לא נעימים. אז חוץ מזה שזה יכול לקרות לכל אחד, אצלנו יש גם טיפולי כימו. והם... אוהבים לכרות בריתות עם תופעות מקסימות כאלה ומפה לשם, זה נהיה קשה. אז שאלנו את המסורטנים מה עושים עם זה, והנה ריכוז הטיפים שלהם. שיעבור בקלות ;)

 

בתחום התרופות ותכשירים
יש מגוון תכשירים תרופתיים שחלקם מחייבים מרשם רופא וחלקם לא. יש קרמים, יש פתיליות (נרות), יש מגבונים ואפילו ספריי. יש גם תכשירים על בסיס טבעי המכילים תמציות צמחים. מסורטנינו המליצו על: פרופוליס - של חברת פוראבר, מגבונים של פרוקטו, פרוקטופואם, משחת קלנדולה, מגנוקר. ביקור קצר בבית המרקחת או חנות פארם יסגור לכם פינה. כמובן שאם המצב חמור יותר או מסרב להיפתר, תתגברו על המבוכה וגשו לרופא. במיוחד אם יש חשש שהטחורים מתפתחים למשהו רציני יותר כמו פיסורה.

 

תזונה ומים
לאור ניסיון החברים, מומלץ גם להקדים תרופה למכה: "עוד לפני הכל ממליצה בחום על הכנת לפתן שזיפים יבשים ובכל יום לאכול על בטן ריקה 3 שזיפים מתוך הלפתן ולשתות כוס מנוזל הלפתן. אם זה לא עוזר , הרופא יכול להמליץ על כדור מתאים להסדרת יציאות רכות והימנעות מעצירות". המלצות רבות קיבלנו גם על שתיית מרובה של מים, אכילה של פירות וירקות, מים חמימים עם חצי לימון וכף שמן קוקוס על בטן ריקה כל בוקר וכד'.
מה שכן, כדאי להימנע מאכילת אוכל חריף. מסורטנים אמרו. סה"כ נשמע הגיוני.

 

אמבטיות ישיבה
היי, הזדמנות לפינוק! (פינוק מפוקפק משהו אבל אל תהיו קטנונים...). בקיצור, אמבטיה. ישיבה. כיף. זה ירגיע את המקום ואת הכאבים.

 

קנאביס
נראה שבכל חכמת המסורנטנים זה עולה אבל היי... אם זה עזר להם אולי זה יעזור גם לכם.

יש לכם טיפים נוספים? שכחנו משהו? אתם רוצים להוסיף? תכתבו לנו info@tal-center.org

 

יכול לעניין אתכם גם לקרוא את חכמת המסורטנים "מתחזקים"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך