למידע רלוונטי לכם - בחרו:
לחיות עם אימא חולת סרטן
כרמל 17.06.2018

לחיות עם אימא חולת סרטן זה להתפוצץ מדאגה גם בידיעה שהיא בבית. זה להאכיל את עצמך סרטים סתם גם כשהכל בסדר.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה לקבל הודעות מהרופאים שלה ולהילחץ ומצד שני להירגע. זה להסתכל אחורה, לחייך ולבכות כי אתה לא יודע אם זה לטובה או לא.

לחיות עם אימא חולת סרטן זה להסתכל עליה בהערצה ובגאווה, זה להסתכל על כל צעד שלה, ללמוד ולהשכיל עם עניים נדהמות, כל פעם מחדש.


לחיות עם אימא חולת סרטן זה לדעת שגם מהנורא מכל אפשר לצאת דברים חיובים. זה להיכנס לפרופורציות בחיים אבל לזכור שתמיד יגיעו אלייך בהפוכה.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה לדעת כמה משמעות יש למילים ולמעשים. זה לדעת כמה עוצמה יש בתפילה גם אם זה "רק" תפילה שבלב.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה לנסות לשאוף כוחות מכל מקום. זה לדעת להתגבר על קשיים חדשים.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה לדעת שהיא בטיפולים שיעשו לה טוב אבל להתפרק מתוך לחץ. זה לדעת שגם כשהיא נכנסת לניתוח שיעזור לה להבריא זה עדיין מפחיד שהכל יתהפך לרעה. זה לדעת מה היא דאגה אמתית ומה זה אומר שיש רק דבר אחד בראש שלך וזאת רק היא.


לחיות עם אימא חולת סרטן זה לזייף חיוכים ולהגיד שהכל בסדר כשבעצם הכל ממש לא. זה להמשיך את החיים כאילו הכל טוב בשביל שלא ירחמו עלייך.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה להמשיך להתמודד עם האמת ולנסות להבין אותה או שלוותר פשוט מראש.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה להפוך את זה לשגרת היום יום שלך. זה להעלים עין מדברים שנראים כ"כ קטנים והופכים מיום ליום לגדולים יותר.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה להיות תמיד זמין בטלפון מתוך הפחד לפספס שיחה ממנה. זה תמיד לשמוע את המשפט "יהיה בסדר" מאנשים שחושבים שהם באמת יודעים.


לחיות עם אימא חולת סרטן זה לכעוס על אנשים שבוכים על דברים כל כך קטנים בזמן שהם לא מבינים שיש משהו הרבה יותר חמור ונורא מסביבם. זה להיות מוקפת באנשים שמבחינתך לא מבינים כלום מהחיים שלהם אבל מי אתה שתשפוט, כי הרי אתה לומד על זה כל יום מחדש.
לחיות עם אימא חולת סרטן זה לחיות לצד הרבה אנשים שלא יודעים ולא מבינים אותך ומי שמבין רק גורם לך לברוח מהמציאות.


לחיות עם אימא חולת סרטן זה לשמוע את אבא בוכה בלילות כשכל הזמן הזה אתה רק רוצה להתפרץ בבכי לבכות לידו. זה לחבק ולהיות אימא של עצמך ואפילו של האחים הגדולים שלך.
ובסופו של דבר, לחיות עם אימא חולת סרטן זה לחבק אותה כשהיא בבית. לחבק ולא לעזוב. לשמור עליה ושהיא תרגיע אותך ותלחש לך תמיד, יהיה בסדר, כי רק היא באמת יודעת.

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך