למידע רלוונטי לכם - בחרו:
שיער חדש
חכמת המסורטנים 07.03.2018

מכירים את תמונות ה"לפני" ו"אחרי"? אז קבלו את התמונה הבאה: לפני הסרטן אתם עם שיער רך, חלק ושופע. ואחרי? משהו בין אפרו לפודל. וזה עוד לפני שדיברנו על הצבע....

יכול לעניין אתכם גם לקרוא את בלוג חכמת המסורטנים "שמשון הגיבור בכימו"

 

מה נסגר???
אז כרגיל, הבשורות הטובות – אתם לא לבד. מסורטנים רבים מדווחים על שינויים בצמיחת השיער אחרי טיפולים כימותרפיים. שינוי בסוג השיער (נגיד מחלק למתולתל), שינוי בעובי, שינוי במרקם ואפילו שינוי בצבע. מה עושים עם זה? קבלו עצות ממסורטנים שגדל להם ;)

 

  1. לגדל לגזור לגדל
    מסורטנים מדווחים וממליצים לתת לשיער לגדול ואז לספר אותו פעם פעמיים עד שהוא חוזר לגדול בריא כמו לפני המחלה. יש כאלה שנתנו לו ממש לגדול ויש כאלה שכבר באמצע גילחו שוב ונתנו לו לצמוח. כנראה שאין נוסחא מנצחת, חוץ מהעבודה שצריך לתת לשיער, כמו לעוד כמה חלקים בגוף, להתחדש לאט לאט.

  2. שמפואים מן הטבע
    מוכנים? קבלו: שמענו על שמפו ללא מלח, שטיפת השיער אחרי החפיפה עם מים וחומץ תפוחים, מיי אורז (משרים אורז במים כל הלילה ומשתמשים במים שלו בבוקר), שמן קוקוס אמיתי, שמן קיק וגם תערובת של שמן זית, אלוורה, שמן קיק ושמן קוקוס. מה יעבוד לכם? אם לא תנסו לא תדעו...

  3. צבע ללא כימיקלים
    אם השיער שגדל שינה צבעו, וזה ממש מפריע לכם, תוכלו לצבוע את השיער. רק שימו לב להשתמש בצבעים ללא כימיקלים: בלי אמוניה ובלי חמצן.

 

יש לכם טיפים נוספים? שכחנו משהו? אתם רוצים להוסיף? תכתבו לנו info@tal-center.org

 

יכול לעניין אתכם לקרוא גם את הבלוג של ליאור "מאבדת את השיער אבל לא את עצמי"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך