למידע רלוונטי לכם - בחרו:
כ-ו-א-ב ל-י!!!
חוכמת המסורטנים 19.09.2017

את הניתוח עברתם בהצלחה. ישנתם טוב. אולי הכי טוב שלכם (אין על חומרי הרדמה) אבל מה עושים עם הכאבים שמתחילים אחרי? שלא מרפים? לא הכאבים שכבר התרגלתם לחיות איתם, אלא שעוד לא התרגלו לחיות אתכם ועם מה שאין...

יכול לעניין אתכם גם לקורא את בלוג חוכמת המסורטנים "בחילות או לא להיות"

 

אם גם אתם מתמודדים עם כאבי אפטר ניתוח, או שאתם בדרך לניתוח שלאחריו עלולים להופיע הכאבים הללו, הבלוג הזה בדיוק בשבילכם. אספנו כמה מידידנו המסורטנים ושמענו מה יש להם לייעץ בנושא. גזרו, שמרו, ונפנפנו בשוויץ מול הכאב ;)


אתה פה זמני. אני פה כדי להישאר


הכאב הזה, כואב ככל שיהיה, הוא זמני. תוך חודש גג הוא מאחוריכם. הכינו טבלת ייאוש. תכניסו לראש שזה רק עניין של זמן וכל יום שעובר מקדם אתכם צעד נוסף להרפיה. סבלנות, מנוחה ויהיה בסדר.

 

תתפנקו. כואב לכם!


כאבים כתוצאה מניתוח הם סיבה מספיק טובה לסחוט את מי שצריך לסחוט ולהקיף את עצמכם בצ'ופרים שיעשו לכם טוב. עיסוי מרגיע, הסדרה האהובה עליכם וכל דבר שעושה לכם נעים: חברים, אוכל, קניות, מוסיקה. על יום – פינוק חדש!


סבתא יודעת


אם יש משהו שתמיד שווה לנסות לפני הכל זה "תרופות סבתא". הן לא הוכחו מדעית, הן הוכחו על ידי הסבתא, ועם סבתא – לא מתווכחים. אז בקטגוריית הכאב סבתא ממליצה על אמבטיה חמה ומפנקת. אנחנו מוסיפים לזה גם מוסיקה מרגיעה אבל כבר לבחירתכם.


דמיינו ים כחול וחוף לבן...


אנחנו רואים עד לכאן את המבט הציני שעשיתם הרגע. ובתכל'ס, אנחנו יכולים להבין. אבל... טיפול בהיפנוזה, מדיטציה או סוגי הרפיות, שמועברים על ידי מומחים מוסמכים, יכולים לאפשר לכם לשלוט ולנהל את הכאב ואף לספק לכם כלים להתמודדות בהמשך. אז תצחקו, אבל תבדקו.


קנאביס רפואי


או. אז לא מעט מסורטנים מעידים שעישון קנאביס רפואי הקל משמעותית את הכאב. הסוגים רבים וכמובן שתזדקקו למרשם. אבל בשביל זה הכנו עבורכם את הקרקע.
תסתכלו לכאב הזה בעיניים ותזכרו שבתכל'ס? הוא סתם כלב בלי שיניים. הוא עושה עליכם שרירים אבל לכם יש כבר קצת יותר ניסיון. נשימה עמוקה והוא היסטוריה.
יש לכם טיפים נוספים? שכחנו משהו? אתם רוצים להוסיף? כתבו לנו info@tal-center.org

 

יכול לעניין אתכם גם לקרוא את בלוג חוכמת המסורטנים "לספר או לספר ואיך?"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך