למידע רלוונטי לכם - בחרו:
צריכים אותך
ד"ר קובי פריד 09.05.2017

"איך זה שאתם לא בחלאסרטן??!!!" שאלה אותי ש' כשנכנסה לסשן החודשי הקבוע שלה.
עוד לפני שהספקתי לייצר תירוצים היא סיפרה שיש המון שאלות על תופעות לוואי בלתי נסבלות ומעט עזרה מוצעת. "כמעט כל תופעות לוואי אפשרית שהייתה לי הצלחתם להעביר אז למה שאחרים לא יהנו מזה" ? צודקת. והנה 3 ימים אחרי התיישבתי לשתף.

יכול לעניין אותך גם לקרוא את הבלוג הקודם של ד"ר פריד "הומאופתיה לגוף ולנפש"

ש' גילתה את הסרטן לפני שנה בשד ובדיקות גילו גרורה בכבד. היא התחילה טיפולים כימותרפיים וסבלה משלל תענוגות בניהם בחילות אינסופיות, שילשולים, חולשה קיצונית, חרדות, עייפות ועוד מגוון גדול של כיף. היא הייתה פחות בעניין של קנאביס ולשמחתי היה קשר ישיר ורצוף גם מחוץ לכותלי בית החולים לכל אורך תקופת הטיפולים.
לא יודע מה שמעתם על הומאופתיה בעבר ואיזה סטיגמות יש לכם על סוג הטיפול הזה. בתל השומר זה שונה. הטיפול הוא טבעי וניתן באמצעות גרגרי סוכר קטנטנים דמויי סוכרזית המותאים לאחר פגישה בת 30 דקות. כל תופעת לוואי ממנה סובל המטופל מקבלת תרופה הומאופתית מותאמת. כמו אקמול לכאבי ראש, כמו פרמין לבחילות, כמו אימודיום לשילשולים. אין לה תופעות לוואי, בטוחה לשימוש.
נגיד שבישרו לך לפני חודש על המחלה ואת/ה אפוף/ת חרדות. עובר לילות לבנים מסתובב מצד לצד ולא נרדם. המתח הורג אותך, המחשבות, ההחלטות שצריך לקבל, הפחדים לפני הבדיקות הבאות ואיך לעזאזל אראה בציבור ללא שיער! רופא משפחה נתן לך מרשם לכדורי שינה אבל זה לא עושה לך טוב ואת/ה לא עומד על הרגליים ביום שאחרי. כאן בדיוק ההומאופתיה יכולה לעזור – בשינה, במתח, בחרדות, בעצבנות.
בפוסטים הבאים אני מתכוון לשתף אתכם יותר ויותר בסיפורים מהקליניקה. קצת הומור מהול בנוירופתיה לא יזיק, נכון? בנתיים, אל תתעצלו, דאגו לעצמכם. מגיע לכם להרגיש טוב לפני ובמהלך הטיפולים, במקום לסבול בשקט פשוט תרימו טלפון.
שתי מילים על עצמי –
שמי קובי פריד, רופא והומאופת. מקבל במסגרת מרכז טל בתל השומר מטופלים אונקולוגיים בלבד (מכל בתי החולים בארץ) ומנהל מחקרים בבית החולים אודות השפעת הטיפול ההומאופתי תוך כדי תוכנית הטיפול האונקולוגי.
לקביעת תורים וייעוץ טלפוני חייגו לליאת ליאת 052-3681381

יכול לעניין אותך גם לקרוא את הבלוג של שרון בר גיל "תזונה אנטי סרטנית"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך