למידע רלוונטי לכם - בחרו:
שני עולמות מקבילים
יפית 31.01.2017

נכון שלכל אחד מאיתנו יש את הפחדים שבאים אליו בלילה.
נכון שלפעמים עוברת במוחנו מחשבה מפחידה על כל מיני דברים.
 נכון שאנחנו שואלים את עצמנו, במיוחד כשאנחנו שומעים על מישהו אחר, מה היה אילו זה היה קורה לנו, למישהו קרוב לנו.
אז זהו… שלי זה קרה!!

יכול לעניין אותך גם לקורא את מאמר המערכת "חוכמת המסורטנים - מלווים את המתמודדים"

 

הפחדים האלו שבאו בלילה, התממשו, זה כבר לא מה היה אילו, זה כבר היה.
וככה אני חיה לי במקביל בין שני עולמות.
עולם השגרה – השגרה הבריאה, השמחה, ללא מחשבות פחדים ושאלות. עולם של לקום כל בוקר, לעשות את הדברים שאני אוהבת לעשות וגם את אילו שלא, להתנהל כאילו מעולם לא הייתי חולה, עולם של עבודה, של ספורט, של הילדים, של הזוגיות, של החברה, של המשפחה, של התפקוד הקרוב למלא.
ויש את העולם השני – העולם של הבדיקות, הכאבים, החולשה, עולם של העצב על מה שאבד, עולם של תסכול ורצון לחזור למה שהיה. עולם של מצבי הרוח, הרגישות והשכחה. כן יש דבר כזה שנקרא כימו בריין ולוקח לו זמן עד שהוא עובר. ובינתיים אני חייה בעולם מלא רעשים, רגישויות, שכחה ובלבול. עולם של פחד שפתאום תוקף ומעלה שאלות. עולם שקצת מורד ברפואה האלטרנטיבית שתמכה בי, בתזונה שעזרה לי.
 עולם של מעקב תקופתי כל חצי שנה בדיקה.
חיה לי בשני עולמות במקביל – עולם השגרה ללא הצל המשתרך ועולם השגרה בצילה של המחלה. מבינה שככה הולכים להיראות חיי, תמיד הם יהיו בצילה של המחלה, תמיד הפחד הזה יהיה מנת חלקי, השאלה היא איפה אני אניח אותו. האם הוא יצעד לפניי, יראה לי את הדרך יוביל אותי? או שיהיה תמיד אי שם מאחור, ישתרך לו באיטיות ואני לא אחכה לו, אני אמשיך בדרכי, ארוץ לי בה בחופשיות ובשחרור. אני אתן לו מקום פעם בחצי שנה כשאלך להיבדק. (זה חזק ממני) אומר לו שלום, בכלל לא התגעגעתי, אבל אתה חלק ממני ואחרי הבדיקה אתה שוב הולך לאחור להשתרך באיטיות אחריי.
אז יש לי משימה חדשה – ואני טובה במשימות חדשות:
 להמשיך בחיי, לחיות בין המחשבות והפחדים שלפעמים יתעצמו ולפעמים ייעלמו, (וביננו למי אין מחשבות ופחדים) להתמקד בהחלמתי הפיזית והנפשית כי יש עוד עבודה. תמיד לזכור להודות לעולם – ולהמשיך בשגרה.
איזו?
השגרה שאני אבחר לעצמי ומבטיחה לכם שהיא תהיה שגרה בריאה ואופטימית.
אז…..
תודה לך עולם תודה.

 

יכול לעניין אותך גם לקרוא את מאמר המערכת "חוכמת המסורטנים - פוריות ופונדקאות"

לעמוד הבלוגים >

need.png

צריך משהו אחר? כתוב לנו על כך